Siz Ne İstediğinizi Söyleyin, Biz Yaparız...

Hakkımızda

Dijital Ajansınız Hakkında

Profesyonel Web Tasarımı ve Grafik Tasarımı Yapıyoruz

Bizimle Birlikte Çalışmaktan Memnun Kalacaksınız

Web tasarımı ve grafik tasarımı deneyimimiz 1998 yılında başladı. O yıllarda ilk çalışmamızı Selçuk Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği web sayfasını bir grup arkadaş ile hizmete sunduk. Sürekli araştırarak, bilgilerimize yeni bilgiler ekleyerek, sayfalar dolusu kitaplar okuyup, aldığımız eğitimler sayesinde kendimizi geliştirme fırsatını yakaladık. Sunulan her yeni versiyonda biz de kendi versiyonumuzu güncelledik. Sabit kalmadık durduğumuz yerde.

ASP, .NET, PHP dillerine hakim olarak hazırladığımız 1.000’den fazla web sitesi, binlerce grafik tasarımı ve logo tasarımlarımız ile hala hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Ayrıca mobil ve tablet cihazlar için Google Play Android ve Apple Store iOS uygulaması da hazırlamaktayız. Karabük’ün ilk iOS uygulamasını Karabük isimli uygulama ile biz sunduk.

Belediyeler için Çağrı Merkezi Yönetim Sistemi, Araç Talep Sistemi, Mezarlık Bilgi Sistemi, Intranet Uygulamalar gibi birçok farklı işlere de imzamızı attık Karabük’te.

Hazırladığımız birçok logo tasarımı ile ödüller aldık. Halihazırda şuanda idemama.com isimli tasarım sitesi üzerinde ki idemama market bölümünde logolarımız satışa sunulmaktadır. idemama.com market https://www.idemama.com/market/logolar?tasarimci_adi=muharrem-kulaksiz sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıda listelediğimiz maddelerden ihtiyaç duyduğunuz konularda sizlere yardımcı olmaktan ve birlikte çalışmaktan memnuniyet duyarız;

  • Web Tasarımı
  • Özel Web Yazılım Uygulamaları
  • Grafik Tasarımı (Dergi, kitap, afiş, broşür, kartvizit gibi masaüstü yayıncılık tasarımları)
  • Logo Tasarımı
  • Google Adwords
  • SEO Analiz ve Çalışmaları (Web sitenizi arama motorlarında üst sıralara çıkartmayı hedefliyoruz)

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Çünkü Biz Bölgenin Web Tasarımı ve Yazılımı, Grafik Tasarımı ve Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanıyız
null

Özel Yazılım Hizmeti

Bize ihtiyaç duyduğunuz yazılımı anlatın. Gerek web ortamında, gerek pc ortamında (.exe) çalışabilecek ihtiyacınıza uygun yazılım çözümleri sunalım. Daha önce çok yaptık merak etmeyin.
null

Grafik Tasarımı

Kendisini grafik tasarımı konusunda geliştirmek ekibimizle masaüstü yayıncılık (logo tasarımı, afiş, broşür, katalog, dergi, kitap, gazete, kartvizit vs.) ihtiyaçlarınızda yine yanınızdayız. Bu konuda birçok ödül de aldık.

Daima Destek

Bizde köprüyü geçene kadar hizmet vermek yok. Bizden aldığınız hizmet boyunca size destek vermeye, sorunlarınıza çözüm bulmaya hazırız. Bir e-mail (info@d-zayn.com) göndermeniz yeterli.