Siz Ne İstediğinizi Söyleyin, Biz Yaparız...

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım ve Web Yazılım Hizmetlerinde Profesyonellik

İhtiyaç Duyduğunuz Web Tasarımı ve Web Yazılımı Konularında Profesyonel İşler Ortaya Çıkarıyoruz

Şirketinizin kalitesini yansıtan ve dolayısıyla tanıtımı yapmayı düşündüğünüz bir web sitesine ihtiyacınız var ise şuanda doğru sayfadasınız. Şirketiniz için hazırlayacağımız web sitesi ile yeni müşteriler kazanacaksınız.

Şirketiniz için hazırlayacağımız web sitesinde bizim belirlediğimiz başlıca kriterler şunlar olacak;

  • Kullanıcı dostu bir arayüze sahip,
  • İhtiyaçlarınızı her anlamda sunabilen ve tanıtabilen,
  • SEO uyumlu olan,
  • Responsive tasarım özelliğine sahip,
  • Mobile uyumlu bir web sitesi

Neden bu kriterlere önem verdiğimizi kısaca şunu söyleyerek açıklayabiliriz: Müşterileriniz arama motorlarında şirketinizin ismini yazarak veya pazarlamayı düşündüğünüz ürünü arattığında ilk sayfada çıkabilmenizi sağlamak için. Çünkü arama motorlarının en çok önem verdiği maddeler bunlardır.

Araştırmalarımıza ve deneyimlerimize göre kullanıcıların büyük çoğunluğu sitenizdeki herhangi bir içeriği okumak istediğinde ilgili sayfanın tasarımının güzel ve göze hitap eden kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olmasını istiyor. Ayrıca site içeriğinizdeki görsellerinde göze hitabı önemlidir. Çünkü görselleri beğenmeyen kullanıcıların çoğunluğu o siteyi ziyaret etmeyi bırakıyor.

Arama motorları (Google gibi) tarafından şirketiniz ile ilgili anahtar kelimeler aratıldığında sitenizin ilk sayfada yer alması çok önemlidir. Bunun için devreye SEO uyumlu bir web sitesi hazırlamak girer. SEO konusu çok detaylı ve Google dahi bu konuda algoritmalarını sürekli yenilediğinden bu konuyu uzun tutmak istemiyoruz.

Siteniz responsive ve mobil uyumlu bir tasarıma sahip olmalıdır. Çünkü responsive ve mobil uyumlu bir siteniz var ise rakip şirketlerden bir puan öndesiniz anlamına gelir. Özellikle Google gibi büyük arama motorları artık buna çok önem vermektedir. Zaten istatistikler dahi kullanıcıların yaklaşık %60’a yakınının akıl telefon, tablet gibi cihazları kullanarak sitelerin ziyaret edildiğini göstermektedir.