Siz Ne İstediğinizi Söyleyin, Biz Yaparız...

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi

Yepyeni Yazılımımız Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemimiz ile Tanışın

D-zayn’ın mevzuata uygun olarak ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirdiği yangın söndürme cihazları takip sistemi ile tüm cihazlarınızı tek bir çatı altında kolaylıkla kontrol edebilir, istediğiniz satış, bakım, işyeri, hidrostatik vs. raporlarını word, excel, pdf gibi ortamlara dönüştürebilirsiniz.

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi, satışını yaptığımız yangın söndürme tüpü ve diğer cihazların satış sonrası bakım ve periyodik bakımları başta olmak üzere diğer hizmetlerin de takip edilebilmesini sağlar.

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi ile kayıtlı müşterilerinizin, satışını gerçekleştirdiğiniz cihazlarınızın, mevcut ay içerisinde varolan bakım ve periyodik bakım istatistiklerini kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi ile mevcut cihazlarınız veya yangın tüplerinizin stok durumlarını yönetebilir ve en çok satışı yapılan üründen en az satışı yapılan ürüne kadar görsel grafik alabilirsiniz.

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi ile müşterilerinizin kaydını tutabilirsiniz. Firma bilgisi, firma sahibi, e-mail adresi, telefon vs bilgilerini tutabilir, hangi müşterinizde hangi cihazın varolduğunu kolayca görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca müşterilerinize hangi tüpten veya yangın söndürme cihazından kaç adet sattığınızı ve her ürün marka, imal tarihi, seri numarası, dolum tarihi, satış tarihi, bakım tarihi ve periyodik bakım tarihlerini girebilir sonraki dolum ve periyodik tarihlerini otomatik olarak görüntüleyebilirsiniz. Bakım veya periyodik bakım ayı olan cihazlarınızı kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi ile satışı gerçekleştirdiğiniz yangın söndürme tüpü veya diğer yangın söndürme cihazlarının ay ve yıl seçimi ile geçmiş, geleceğe yönelik satış raporlarını oluşturabilir ve dilerseniz bunu excel, pdf gibi formatlara kolayca dönüştürebilirsiniz.

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sisteminin bir diğer önemli özelliği ise bakım ve periyodik bakım süresi gelmiş olan yangın söndürme tüpü veya diğer yangın söndürme cihazlarını tek tıklama ile görüntülebiliyor olmanızdır. Ayrıca bu işlemi tüm firmalara göre veya sadece firma bazlı da gerçekleştirebilirsiniz. Yani kolayca bakım ve periyodik bakım raporu oluşturabilir, oluşturulan raporu excel veya pdf formatlarına dönüştürebilirsiniz.

Sistemimizin bir diğer özelliği de hidrostatik raporu alabilmenizdir. Hidrostatik raporu ile daha önce satışını gerçekleştirdiğiniz yangın söndürme tüpü veya diğer yangın söndürme cihazlarının ölçümlerini yapılıp o ürünün tekrar kullanılabilir veya hurda olmasını durumlarını kayıt altında tutabilirsiniz. Ayrıca hidrostatik raporlarını da excel, pdf gibi farklı formatlara kolayca dönüştürebilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen arayın: 0505 926 15 60

Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi
Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi
Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi
Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi
Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi
Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi
Yangın Söndürme Cihazları Takip Sistemi